phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:11
Не призначені для життя в квартирі ці породи собак: список
Кінологи дійшли висновку, що далеко не всім популярним породам собак добре в стандартних міських оселях. А з деякими навіть небезпечно перебувати в одному приміщенні. Це застереження стосується в першу чергу представників потенційно агресивних порід.

Список небезпечних порід:

  • * Гібриди вовків і собак, або волкособи.
  • * Турецькі акбаші.
  • * Бандоги, а також американські бандоги.
  • * Такі види бульдогів, як чистокровні алапахскіе (отто), бразильські, амбульдоги.
  • * Буллі кутта.
  • * Гуль донг.
  • * Північнокавказькі собаки.
  • * Пітбульмастіфи.
Представники цих порід можуть ставати небезпечними для інших тварин і для людей через неконтрольовану агресію. Важливо пам’ятати, що подібна особливість поведінки успадковується і проявляється у собаки, коли її заохочує господар. Якщо вже зважитеся завести когось із цих собак, потрібно перш за все навчитися справлятися з власною агресією. Тримати собаку слід в спеціально обладнаному вольєрі.

Охоронці, які люблять простір

Гулліверами серед ліліпутів відчувають себе в тісноті квартир такі велетні, як прекрасні охоронці алабаї, кавказькі вівчарки, тибетські мастифи (вони до того ж люблять поспати вдень, зате не сплять ночами). Зовні повільні, по натурі мирні, доброзичливі сенбернари теж страждають через нестачу простору.

Такі великі собаки можуть жити у великому, не заставленому меблями та іншими речами будинку. Адже вони товариські, потребують уваги, турботи. Але їм треба виділити частину двору, де вони можуть вільно бігати, грати. Крім того, далекі прогулянки, насичені руховою активністю, підкоренням нових просторів та іншими задоволеннями, їм необхідні.

Здивуєтеся, але і звичним серед багатоповерхівок хаскі, маламутам, бордер-коллі і джек-рассел-тер’єрам теж не дуже затишно в невеликих квартирах. А причина в тому, що всі вони справжні енерджайзери. І при нестачі «пробігу» можуть навіть відчувати глибоку депресію.

Різні породи собак: особливо складні характери

Завершують розповідь про те, наскільки різні породи собак готові жити в міських квартирах, представники собачого племені з особливо складним характером. Здогадуємося, що і тут здивуєтеся. Отже, цілком зрозуміло присутність в цьому переліку стаффордширських тер’єрів, ротвейлерів і німецьких вівчарок.

Сильні, енергійні, розумні, вірні, вони вимагають регулярних тренувань на свіжому повітрі, вільного простору, щоб виплеснути енергію. Якщо їм не дати такої можливості, собаки можуть проявити агресію, стати неслухняними, дуже впертими.

Але тут же спанієлі, такси, лабрадори. Веселі, ласкаві, мало не написали «цікаві співрозмовники». Їм що не так? Виявляється, відмінні мисливиці, такси ще й егоїстичні — в поганому настрої вони можуть перерити все і всюди.

Спанієлі дуже емоційно реагують на самотність. Якщо сумують за господарем, то своїм виттям здатні навіяти тугу на всіх сусідів.

Лабрадори надміру пустують і розносять житло, коли не відчувають власної потрібності. Значить, можна з лабрадором грати, ніби це він кудись тебе веде на прогулянці, допомагає щось знайти.

Собак потрібно не дресувати, а виховувати. Завжди починайте з себе. Хочете послуху від собаки — дисциплінуйтеся. Досягнете розуміння інших — собака зрозуміє тебе. Поговоріть з нею. Це таке диво — розуміння. І любов.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 920 | Додав: radymo | Теги: Порода, собака, життя, квартира | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]