Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Грудень » 16 » Не тільки риба є джерелом Омега-3

Не тільки риба є джерелом Омега-3

Інші Цікаві поради на https://radymo.com/

Вчені давно визначили, що такі незамінні жири як Омега-3 повинні обов'язково входити в раціон кожної людини, яка прагне зберегти здоров'я. Але якщо до останнього часу вважалося, що Омега-3 міститься лише в рибі та риб'ячому жирі, то на сьогодні виявлено альтернативні джерела отримання даної речовини.

Так, американські вчені встановили, що квітуча рослина Buglossoides arvensis також є багатим джерелом Омега-3. Ця рослина, яку ще називають квітка Ахі, широко поширена в Європі і Азії, а також в США і Австралії, і не є рідкістю.

Крім того, квітка Ахі ​​також містить Омега-6 поліненасичені жирні кислоти. А якщо бути точним, то в ній міститься стеаринова кислота і гамма-ліноленова кислота. Вчені стверджують, що масло з насіння квітки Ахі ще корисніше, ніж масло з насіння льону, таке популярне серед вегетаріанців, так як стеаринова кислота краще засвоюється організмом, ніж ліноленова кислота, що міститься в лляній олії.

Фахівці прогнозують, що квітка Ахі ​​має велике майбутнє, так як риб'ячий жир в наші дні часто містить важкі метали в силу погіршення екологічної обстановки. Очікується, що перші препарати на основі квітки Ахі вже незабаром надійдуть у продаж

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Поцелуи в феврале небезопасны
[Цікаві поради]
Совет: Релакс - пятиминутки
[Кулінарні поради]
Совет: Тушим в глиняных горшочках

Переглядів: 187 / Дата: 16.12.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...