phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:19
Новий ефективний спосіб повернути молодість відкрили вчені
Кожній людині вкрай важливим є продовження молодості і збереження здоров’я. Вчені з Каліфорнійського університету в США відкрили новий ефективний спосіб, що дозволяє залишатися молодим, вони змінили концентрацію плазми крові.

Дослідники провели досліди на лабораторних мишах похилого віку. Фахівці вивчили стан плазми, замінивши 50% даного складу на суміш з альбуміну і фізіологічного розчину. Такий спосіб забезпечив заміну білка, який втрачається з віком. В даному випадку відбувається омолоджуюча дія на головний мозок, це ж відноситься до печінки і м’язової групи.

У попередньому дослідженні та ж група вчених рухалася іншим шляхом, змішуючи кров молодих і старих мишей. Нове дослідження показало, що немає необхідності використовувати кровоносний склад юних гризунів, так як досить змінити концентрацію плазми крові старих мишей.

Відносно людини дослідники відзначають, що склад плазми змінюється за допомогою спеціальної процедури під назвою плазмоферез. В даний час проводяться клінічні випробування з метою поліпшити стан здоров’я літніх людей і мінімізувати наслідки вікових змін.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 228 | Додав: radymo | Теги: молодість, спосіб | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]