phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:49
Одним з найбільш корисних називають цей чай
Рослина, з якого радять готувати чай, використовується в традиційній медицині вже тисячі років. Причиною тому-потужні активні інгредієнти, що містяться в квітах і насінні.

Мова йде про напій з розторопші. Цей простий чай називають одним з найбільш корисних, оскільки рослина містить силімарину, а також інші антиоксиданти, вітаміни і мінерали. Отже, навіщо пити чай з розторопші?

Для печінки

Чай з розторопші часто призначають для лікування печінки. Він містить силімарин, активний інгредієнт, який складається з трьох різних флавоноїдів. Дослідження, безпосередньо пов’язує силімарин з відновленням клітин печінки і захистом від пошкодження печінки, викликаного ацетамінофеном. Згідно з кількома дослідженнями, його також можна використовувати при цирозі печінки і гепатоцелюлярної карциноми.

Для зниження запалення

Цей трав’яний чай має цілу низку протизапальних властивостей, які можуть полегшити біль при артриті, подагрі, головних болях, мігрені, болях в суглобах, розладах шлунка і багатьох інших, кажуть вчені.

Для захисту серця

Чай з розторопші знижує кров’яний тиск і рівень холестерину, що знімає напругу і стрес серцево-судинної системи. Це може знизити ризик розвитку атеросклерозу, серцевих нападів та інсультів, а також ішемічної хвороби серця, показують дослідження. Це також, в тому числі, необхідно для довголіття.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 627 | Додав: radymo | Теги: користь, напій, чай, розторопші | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]