phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:22
Особливу користь картоплі для тіла виявили вчені
Канадськими вченими, що представляють університет Мак-Мастер, була виявлена особлива користь картоплі для тіла. Фахівці заявили, що продукт здатний підтримувати роботу м’язів не гірше тваринного білка.

Науковці провели експеримент за участю 24 молодих здорових жінок віком від 18 до 24 років, яких вони випадковим чином розділили на дві групи. Одна протягом 14 днів отримувала додатково два рази на добу по 25 грамів ізоляту картопляного білка у вигляді пудингу, інша його не отримувала. До початку експерименту харчування учасниць було нормальним, вони не відчували дефіциту білка.

Випробування показало: у добровольців, додатково вживали картопляний білок, м’язова тканина стала активно виробляти міофібрилярні білки, що поліпшили функцію скелетних м’язів.

Вважалося, що тільки тваринний білок може добре зміцнювати м’язову масу, рослинний йому значно поступається. Однак, заявили дослідники, отримані дані говорять, що білок, що міститься в картоплі, корисний для м’язів тіла не менше тварини.

"Картопля виявилася кориснішою, ніж ми думали. Коренеплід містить, крім крохмалю, високоякісний рослинний білок, що дозволяє підтримувати роботу м’язів" – висловилися автори роботи.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 244 | Додав: radymo | Теги: користь, картопля, тіло | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]