phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:59
Ознаки наближення нападу - випередити інфаркт
Тільки в Європі та Центральній Азії щорічно більше чотирьох мільйонів людей помирають від серцево-судинних захворювань.

Багато хто думає, що інфаркт настає раптово і його можна передбачити, тільки якщо випадково зробити напередодні кардіограму. Але насправді це не так – у переважної більшості пацієнтів до серцевої катастрофи виникають ті чи інші симптоми. Якщо звернути на них увагу, можна, якщо не запобігти інфаркт, то знизити його наслідки і ризик смерті.

Як вважають лікарі, є три ключові симптоми, які можуть виникати за кілька днів або годин до нападу. Лікар-кардіолог з берлінської клініки Ульф Ландмессер розповів, що потрібно звертати увагу на порушення серцевого ритму, наприклад, якщо здається, що серце ніби «робить паузу» або пульс раптово почастішав в стані спокою.

Викликати тривогу має перед-непритомний стан – сильна слабкість, запаморочення, блідість. Може виникати біль в області серця, що віддає в шию, руку, живіт.

Серцевий біль часто плутають з невралгією, що не представляє небезпеки. Якщо причиною болю є серце, як правило посилюється потовиділення, може бути відчуття жару в області обличчя, грудей і шиї. Дуже часто виникає незрозуміле відчуття паніки, страху смерті. При таких симптомах потрібно негайно викликати лікаря.

Діагностувати інфаркт або передінфарктний стан можна за допомогою кардіограми. Пам’ятайте, що при інфаркті потрібно якомога швидше отримати медичну допомогу, тому опинитися в лікарні, коли катастрофа ще не трапилася – ідеальний варіант.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 54 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]