Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Жовтень » 4 » П'ять небезпечних хвороб, які розвиваються безсимптомно: список

П'ять небезпечних хвороб, які розвиваються безсимптомно: список

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Розвиток захворювань в організмі може тривало відбуватися без яскравих симптомів, а поява певних ознак часто означає, що патологічний процес зайшов далеко. В ряду таких хвороб – діабет, рак, гіпертонія та інші небезпечні порушення.

Діабет. Якщо у людини нормальний рівень цукру в крові, це не завжди означає, що діабету у неї немає – до певного моменту показники вмісту глюкози в крові можуть не відображати хворобу, яка розвивається. Якщо виникають сухість у роті, розмитий зір, часте сечовипускання, відвідайте ендокринолога: дані сигнали організму можуть означати, що хвороба з’явилася аж ніяк не вчора. До групи ризику по діабету входять люди старше 45 років, гіпертоніки, власники зайвої ваги і підвищеного холестерину в крові.

Синдром полікістозних яєчників. При даному порушенні в жіночому організмі виробляється занадто багато чоловічих гормонів. Така зміна пов’язана з підвищеним ризиком появи апное, діабету 2-го типу, раку ендометрія, хвороб серця. Симптоми синдрому такі, що побачити в них сигнали небезпечного стану важко – для цього потрібно дуже добре знати своє тіло і організм. Зокрема, з’являються прищі, подовжується менструальний цикл, волосся на голові стає більш тонким, на «невідповідних» ділянках тіла з’являються жорсткі волоски. Помітивши у себе ці явища, потрібно обов’язково відвідати лікаря.

Гіпертонія. За статистикою, приблизно в кожному другому випадку людина, у якого розвивається гіпертонія, не усвідомлює того, що у нього підвищений тиск. Нелікована гіпертонія, яка довго і непомітно існує в організмі, може дати знати про себе хворобами нирок, інфарктом або інсультом. Щоб не доводити до цього, після настання 40 років потрібно обзавестися домашнім тонометром і перевіряти свій тиск регулярно.

Нічний апное. Для цього стану характерні несподівані зупинки дихання у сплячої людини, які небезпечні насамперед своїми наслідками, що зачіпають серце і мозок. Багатьом здається, що апное буває тільки у товстунів і чоловіків-хропунів. Це не так. Практично половина жінок від 20 до 70 років страждають від нападів нічного апное незалежно від своєї ваги. Велика частина жінок не здогадуються про те, що з ними відбувається. Про те, що у них апное, можуть говорити такі симптоми, як коливання настрою, головний біль вранці, запаморочення, – але ці явища переслідують жінок все життя у зв’язку з менструальним циклом і тому не оцінюються як щось особливе.

Рак легенів. Даний вид раку – один з найбільш підступних, він може розвинутися навіть у ревних прихильників ЗСЖ, які ніколи не тримали в руках сигарет. Зазвичай, говорячи про симптоми раку легенів, лікарі вказують на болі в грудях, хрипи, брак дихання, сиплість і сухий кашель тривалістю більше 2-х тижнів. Але ці явища зазвичай помічаються вже на стадії хвороби, яка активно розвивається. Практично єдиний спосіб вчасно помітити рак легенів – це регулярно спостерігатися у лікаря.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Ученые советуют не признаватся, что вы очень счастливы
[Медичні поради]
Совет: Сигарета натощак - риск рака двойной
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет : Пробуждаем сексуальность, обретаем сексапильность

Переглядів: 128 / Дата: 23.10.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...