phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:12
Памʼятку із симптомами гепатитів невідомого походження у дітей розробило МОЗ
Міністерство охорони здоровʼя України на тлі того, що у світі фіксують випадки гепатиту невідомого походження серед дітей віком від 1 місяця до 16 років, розробило памʼятку для батьків, якщо у дитини зʼявились ознаки ураження печінки.

Станом на 17 травня у світі було зареєстровано 522 випадки захворювань на гострий гепатит невідомого походження. Серед них — 14 летальних випадків у чотирьох країнах: Ірландії, Індонезії, Палестині та США.

МОЗ наголошує, проблема в тому, що причини захворювання все ще до кінця не вивчені. Відомо, що:

    міжнародні поїздки чи зв’язки з громадянами інших країн не є факторами, які могли вплинути на розвиток захворювання;
    віруси гепатиту A, B, C, E і D не пов’язані із виникненням гепатиту невідомого походження.

Тим часом світом шириться мавпяча віспа Європою шириться нова хвороба — мавпяча віспа.

ВООЗ вже скликає термінову нараду  — це рідкісна інфекція, яка здебільшого поширюється дикими тваринами в Західній та Центральній Африці.

Заразитися цією хворобою можна при контакті з інфікованою твариною, але вчені не впевнені, що саме від мавп — на їхню думку, переносять віспу до людей гризуни.

Разом із тим між людьми хвороба дуже рідко поширюється і переноситься легко. Мавпяча віспа характеризується лихоманкою та висипами.

Спеціальної вакцини проти мавпячої віспи немає, але вчені впевнені, що вакцина проти звичайної віспи теж ефективна. До того ж, її можна вколоти й після контакту з інфікованою людиною — це значно полегшить перебіг хвороби.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 58 | Додав: adminA | Теги: симптоми гепатитів невідомого поход, МОЗ, діти | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]