Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Липень » 18 » Перше місце в ЄС за кількістю смертей від наркотиків посіла Шотландія

Перше місце в ЄС за кількістю смертей від наркотиків посіла Шотландія

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Шотландія посіла перше місце в ЄС за кількістю смертей від наркотиків

Національне статистичне управління Шотландії оприлюднило дані, згідно з якими країна є абсолютним лідером Європейського Союзу за кількістю смертей від вживання наркотиків.

Як передає Guardian, кількість смертей від наркотиків у цій країні перевищила кількість смертей від зловживання алкоголем.

У 2018 році в Шотландії із населенням трохи більше 5 млн людей зареєстровано 1187 смертей, майже половина з яких — від метадону. Він використовується в замісній підтримуючій терапії, як засіб для лікування наркоманії. У той же час, від зловживання алкоголем у 2018 році у країні померли 1136 людей.

За даними шотландських статистиків, переважна більшість загиблих вживали кілька видів наркотиків одночасно. У 45% випадків це був героїн, в 47% — метадон, а всього різні опіати були знайдені у крові 86% загиблих.

Майже 70% одночасно з важкими наркотиками вживали групи бензодіазепінів і ліки від епілепсії. 20% смертей у 2018 році зафіксовано від передозування кокаїном, амфетаминами та «екстазі».

Згідно з дослідженням, 75% із 1187 загиблих — чоловіки. У 23% випадків померлим від 15 до 24 років. У 37% випадків померлим від 35 до 43 років, ще 29% були у віці від 44 до 55 років.

Нагадаємо, в ефірі програми Громадського «Нині вже» заступник начальника департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Юрій Буковський заявив, що в 2016 правоохоронці виявили 26 груп в Україні, які збували наркотики через мережу інтернет. У 2018 таких груп виявили 196.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Советы: Как избавиться от желтого зубного налета?
[Релігійні поради]
Совет: Подарки - послушным детям
[Медичні поради]
Совет: Не поможет от морщин крем с коллагеном

Переглядів: 130 / Дата: 23.08.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...