phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:28
Першу процедуру по вживленню чипа у мозок людини проведено у США
Компанія Synchron повідомила про перше успішне встановлення пацієнту в США імплантату інтерфейсу мозок-комп’ютер. До цього компанія провела успішне встановлення інтерфейсу чотирьом пацієнтам в Австралії. Позитивний досвід з австралійцями дозволив Synchron отримати дозвіл на проведення аналогічної операції з громадянином США. Установка інтерфейсу проводиться дуже просто без серйозного хірургічного втручання. І це працює!

На відміну від того ж нейроінтерфейсу компанії Neuralink Ілона Маска, для встановлення якого необхідно розкривати черепну коробку пацієнта, ендоваскулярний інтерфейс мозок-комп’ютер (BCI) компанії Synchron вводиться в мозок через кровоносну судину в основі шиї в іншу судину, розташовану в мозку та підводиться до його моторної кори. Сенсор Stentrode розмірами з сірник або трохи більше по дроту передає сигнал у радіопередавач, вбудований у грудну клітку людини, а той бездротовим каналом відправляє сигнали на комп’ютер.
 

Комплекс BCI компанії Synchron дозволяє пацієнтам з паралізованими кінцівками користуватися комп’ютером, відправляючи електронну пошту, роблячи покупки через інтернет і загалом повертає невиліковно хворим людям радість спілкування з близькими та суспільством.

Компанія Synchron отримала дозвіл на клінічні випробування у США комплексу ендоваскулярного інтерфейсу мозок-комп’ютер навесні цього року. Перша операція проведена у клініці Mount Sinai West у Нью-Йорку під керівництвом клінічного дослідника Шахрама Маджіді, доктора медичних наук, доцента нейрохірургії, неврології та радіології у Школі медицини Ікан при Mount Sinai. Пацієнт зміг повернутися додому вже через 48 годин після встановлення імплантату, що говорить про незначне хірургічне втручання та його незначний вплив на здоров’я пацієнта.

"Перша в США імплантація ендоваскулярного BCI в організм людини – це важлива клінічна віха, яка відкриває нові можливості для пацієнтів із паралічем, – сказав Том Окслі, генеральний директор та засновник компанії Synchron. — Наша технологія призначена для мільйонів людей, які втратили можливість використовувати руки для керування цифровими пристроями. Ми раді просувати на ринок масштабоване рішення BCI, яке здатне змінити життя багатьох людей".
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 69 | Додав: adminA | Теги: мозок людини, перша процедура, сша, вживлення чипа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]