Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Травень » 3 » Під час бігу болить у боці: причина

Під час бігу болить у боці: причина

Інші Спортивні поради на https://radymo.com/

біг Під час бігу відтік крові від нижніх кінцівок сильно збільшується, і через печінку проходить більше крові. Судини печінки розширюються, а вона збільшується в розмірі.

Все це призводить до розтягування оболонки, яка покриває орган – глісонової капсули, і виникненню ниючих відчуттів у правому боці.

Щоб біль пройшов, експерти радять знизити темп бігу. Це заспокоїть кровотік і поверне печінку до нормальних розмірів. Якщо зниження темпу не допомогло, варто перейти на ходьбу. У разі, якщо біль все одно не проходить, необхідно зробити перерву на дві-чотири хвилини. Після цього можна повернутися до тренування, але не стартувати відразу на великій швидкості.

Що стосується болю в лівому боці, що виникають при пробіжці – це більш серйозний привід звернути увагу на своє здоров’я. У лівому підребер’ї можуть хворіти селезінка, підшлункова залоза і нирка. У цьому випадку фахівці радять перервати тренування. Причиною болю в боці можуть бути серйозні порушення роботи організму, наприклад, різні захворювання внутрішніх органів.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Философии лени найдено научное подтверждение
[Народні поради]
Советуем: Укрепляем память - Черника
[Сімейні поради]
Совет: Психические расстройства у детей

Переглядів: 135 / Дата: 03.05.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...