phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:31
Підвищує ризик інфарктів навіть невелика кількість смаженої їжі
Дослідження показало, що вживання смаженої їжі збільшує ризик серйозних захворювань серця і судин. Причому для цього достатньо вживати подібні страви навіть в невеликій кількості.

Спостереження продемонстрували, що люди, які отримували максимум смаженої їжі на тиждень, мали на 28% вищий ризик розвитку серцево-судинних захворювань. При цьому у них на 22% зростала небезпека ішемічної хвороби серця і на цілих 37% ризик смертельної серцевої недостатності. Такі результати дослідження.

За словами авторів цього метааналізу, кожне додаткове збільшення обсягу смаженої їжі на 114 грамів на тиждень підвищує ризик інфарктів та інсультів на 3%, інших захворювань серця на 2%, а ймовірність серцевої недостатності на 12%. Відзначимо, що в середній порції картоплі фрі, що подається в ресторанах фастфуд-мереж, цілих 117 г.

При цьому вчені не виявили зв’язку між смаженою їжею і смертями від серцево-судинних захворювань, або з якої-небудь іншої причини, але це може бути пояснюватися невеликою кількістю людей, які взяли участь у ряді досліджень, що потрапили в метааналіз.

Коли їжа проходить через смаження, вона поглинає частину жиру з масла, через що в ній виростає загальна кількість калорій. Крім того, страви, які продаються в ресторанах і кафе смажені продукти часто містять трансжири, вироблені промисловим способом.

А при готуванні в рослинній олії додають водень, щоб зробити продукти більш твердими. У харчовій промисловості активно використовуються трансжири, так як вони коштують недорого, служать довго і забезпечують продуктам харчування чудовий смак і текстуру, яку так люблять покупці.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 369 | Додав: radymo | Теги: ризик, інфаркт, смажена, їжа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]