Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Травень » 29 » Підвищує ризик розвитку депресії високий рівень тривожності

Підвищує ризик розвитку депресії високий рівень тривожності

Інші Цікаві поради на https://radymo.com/

тривожність, розвиток, депресія Результати нового дослідження показали, що високий рівень тривожності втричі підвищує ймовірність виникнення депресії.

Дослідження проводилось вченими Королівського коледжу м. Лондон, університету Зімбабве та Лондонської школи гігієни та тропічної медицини. Науковці обстежили 329 людей з депресією в Зімбабве.

Провідний автор, професорка Мелані Абас з Інституту психіатрії, психології та неврології Королівського коледжу сказала: “У багатьох африканських країнах люди стикаються з ситуаціями, які провокують розвиток тривоги і страху частіше, ніж у економічно розвинених країнах”.

Бідність, такі інфекційні захворювання, як ВІЛ, малярія, холера, раптова смерть членів сім’ї, сексуальне та домашнє насильство є основними причинами тривоги. Таким чином, рівень тривожності високий в багатьох людей, які живуть у країнах з низьким та середнім рівнем прибутку, а тривожність та депресія часто трактуються як один синдром.

Дослідження виявило, що понад 3/4 учасників страждали від тривоги поряд із депресією. Тривогу пацієнти описували, як почуття нервозності, неспокою та страху, що триває понад два тижні.

Вчені припускають, що в країнах з низьким рівнем прибутку потрібно проводити обстеження на тривожність, а лікування повинно включати навчання для самостійного подолання тривоги та терапію, спеціально орієнтовану на  релаксацію.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Организованные люди успешны
[Медичні поради]
Совет: Почему возникает грыжа позвоночника
[Медичні поради]
Совет: Берегите вены, не травмируйте их

Переглядів: 152 / Дата: 29.05.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...