phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:47
Плитка для ванної: що варто знати, обираючи її
Плитка для ванної - це важливий елемент, який допомагає створити красивий і зручний інтер'єр ванної кімнати. Вона може бути як виконана в класичному стилі, так і мати оригінальний дизайн з витонченими квітковими малюнками або геометричним орнаментом. Але при виборі керамічної плитки для ванної не лише дизайн має бути на першому місці, важливо враховувати й технічні характеристики матеріалу. Але спершу зауважимо, що перейшовши за посиланням https://keramhall.com.ua/ua/plitka-nastennaja/mode:collections/, можна швидко обрати якісну плитку під будь-який дизайн за оптимальними цінами.

Технічні характеристики плитки

Керамічна плитка для ванної володіє такими властивостями, як міцність, водостійкість та стійкість до механічних пошкоджень. Вона не вбирає вологу, що дозволяє уникнути плісняви і грибка в приміщенні. Крім того, вона здатна зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох років.

Типи плитки

Керамічна плитка для ванної може бути різних типів. Наприклад, є глянцева, матова, полірована, глазурована або теракотова плитка. Кожен тип має свої переваги і недоліки. Глянцева плитка дуже гладка і має високий рівень відбивання світла, тоді як матова плитка має більш грубу поверхню і є менш слизькою. Полірована плитка має дуже гладку поверхню, яка відбиває світло, а глазурована плитка має спеціальний глянцевий шар для захисту від забруднень. Теракотова плитка має матову поверхню та приємний на дотик рельєф.

Поради по укладці

Правильно обрана керамічна плитка для ванної кімнати - це важлива складова успішного дизайну і практичного використання приміщення. Проте, крім вибору самої плитки, також важливо враховувати її технічні характеристики та відповідність вимогам експлуатації.

Технічні характеристики плитки для ванної

При виборі керамічної плитки для ванної необхідно звернути увагу на наступні технічні характеристики:
  • * показник стійкості до зносу і подряпин. Цей показник вказує на те, наскільки довго плитка збереже свій первісний вигляд;
  • * водопоглинання. Для ванної кімнати рекомендується вибирати плитку з водопоглинанням не більше 3%;
  • * морозостійкість. Якщо в планах здійснення ремонту зовнішньої стіни ванної кімнати, слід звернути увагу на морозостійкість плитки, яка повинна витримувати температуру не менше -25 градусів;
  • * стійкість до хімічних речовин. Плитка повинна бути стійкою до кислот, лугів та інших хімічних речовин;
  • * коефіцієнт ковзання. При виборі плитки для підлоги ванної кімнати, необхідно звернути увагу на її коефіцієнт ковзання, щоб уникнути травматичних ситуацій.

Дизайн плитки для ванної

Плитка для ванної - це не тільки функціональний елемент, але й дизайнерський акцент. Це може бути класичний стиль з монотонним кольором або модні тенденції з використанням сучасних дизайнерських рішень. Наприклад, використання різних кольорів та форм плиток для створення мозаїки або іншого візуального ефекту. Важливо, щоб обраний дизайн плитки відповідав загальному стилю ванної кімнати. З цим проблем не повинно виникати, так як перейшовши за посиланням https://keramhall.com.ua/ua/plitka-napolnaja/mode:collections/ можна знайти варіанти плитки для підлоги під будь-який дизайн.
Технічні характеристики плитки для ванної також мають велике значення. При виборі плитки потрібно звернути увагу на такі характеристики, як щільність, водопоглинання, міцність і стійкість до зносу. Наприклад, щільна плитка з низькою водопоглинанням добре підходить для ванної кімнати, оскільки не вбирає вологу, що зменшує ймовірність розвитку грибка і плісняви. Міцна і стійка до зносу плитка прослужить більше років і не втратить свого привабливого вигляду після кількох роках експлуатації.
Категорія: Будівельні і ремонтні поради | Переглядів: 132 | Додав: radymo | Теги: Кімната, ванна, плитка, Підлога | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]