phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:53
Почати позбавлятися від поганого - психологи
Від яких звичок слід відмовитися прямо зараз, розповіли психологи.

Більшість людей фокусуються на тому, щоб привнести в своє життя щось хороше, але психологи радять чинити інакше – почати позбавлятися від поганого. При цьому звернути увагу потрібно на те, без чого не обходиться жодного дня.

Перестати приймати все на свій рахунок

Наше повсякденне життя, наші думки, плоди творчості і праці сьогодні на виду, завдяки соціальним мережам. Будь-хто може похвалити і засудити нас. Тому слід пам’ятати, що слова є лише відображенням чужого внутрішнього стану, але гостра реакція на критику може дорого обійтися нашій власній психіці.

Не сидіти в соцмережах багато часу

Надмірна прихильність до гаджетів заважає нам не тільки підтримувати близькі стосунки з рідними і близькими, а й концентруватися на роботі. Головна проблема полягає в тому, що основну частину цього часу займає бездумне перегортання стрічки і списку повідомлень. По-справжньому здатний звільнити вас контроль часу, який ви проводите в соцмережах.

Не нехтувати здоровим сном

Вчені давно встановили, що якість сну впливає на емоційний стан, а також на душевне і фізичне здоров’я. Але люди все одно продовжують ігнорувати прості правила, що стосуються сну. Важливо спати мінімум 8 годин на добу, навіть якщо ви впевнені, що вам вистачає 5-6.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 680 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]