phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:01
Пояснюють експерти - наскільки небезпечно пити водопровідну воду?
Вапняна водопровідна вода залишає характерний наліт в чайниках і пральних машинах, тому пити її багато людей боїться, вважаючи небезпечною. Яка реальна загроза такої води для людського організму, пояснюють експерти.

Є люди, які ніколи не п’ють водопровідну воду, переконані в її шкоді. Якщо вона залишає вапняний шар на предметах, то для ніжного людського організму тим більше небезпечна, – приблизно так думають про воду з крана.

Водопровідна вода, що містить домішки вапна, називається “жорсткою”. За словами експертів, в побуті така вода часто асоціюється з явищем кальцифікації судин – це небезпечний стан характеризується затвердінням судинних тканин, розвитком атеросклерозу (причини інфарктів та інсультів). Вапно, котре присутнє у воді з крана, якраз містить кальцій.

Але експерти пояснюють, що кальцифікація судин не пов’язана з питтям вапняної водопровідної води, – до неї веде скупчення в артеріях холестеринових бляшок, що прилипають до стінок. Що стосується вапна у воді, воно складається з магнію і кальцію – обидва є важливими мінералами для організму. Кальцій бере участь у створенні кісток, зубів; магній захищає м’язи і кістки.

“Вапняна водопровідна вода не тільки не небезпечна, але цілком може вважатися харчовою добавкою, містячи більше мінералів, ніж готова мінеральна вода”, – констатували фахівці.

Якщо ви не хочете пити вапняну водопровідну воду тому, що вам не подобається смак, використовуйте фільтрацію. За словами експертів, така вода більш «жива», ніж бутильована, і набагато краще підкреслює аромат гарячих напоїв, чаю, кави.
 
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 378 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]