phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

16:50
Показав досі неможливий результат новий препарат проти раку мозку
Двоє пацієнтів з раком мозку на пізній стадії показали хорошу реакцію на експериментальне лікування, що складається з комбінації хіміє- та імунотерапії. В одному випадку – пухлина повністю зникла.

Лондонські лікарі попередили, що результати поки попередні, але така позитивна реакція організму – щось незвичайне для ранніх випробувань.

Потенційна вакцина проти раку демонструє ефективність та безпеку

Як проводили дослідження

Лікарі з Інституту онкології та Королівської лікарні Марсден (Великобританія) запросили для першої фази клінічних випробувань терапії Ice-Cap десять пацієнтів з гліобластомою, найбільш поширеною і агресивною формою раку. Всі вони отримували імунотерапевтичний препарат атезолізумаб (atezolizumab) в поєднанні з іпатасертібом (ipatasertib), експериментальними ліками, які роблять ракові клітини видимими для імунної системи.

У одного з учасників пухлина повністю зникла. І не з'являється вже упродовж 20 місяців.

Рак мозку здатний ховатися від імунної системи складними шляхами і досі імунотерапія не працювала. Однак, подібна комбінація препарату може робити видимими нові шляхи лікування, – зазначила керівниця дослідження Хуаніта Лопес.

Перспективна нового лікування

Вчені сподіваються, що дослідження відкриває шлях до подальших розробок, які можуть стати революційним для деяких пацієнтів з агресивною гліобластомою.
 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 46 | Додав: adminA | Теги: новий препарат проти раку мозку, результат | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]