phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:40
Популярний та корисний фрукт для здоров'я названий
Яблука досить популярні серед українців – їх можна знайти на полицях магазинів як взимку, так і влітку. Фахівці вважають, що цей фрукт володіє відразу декількома перевагами для здоров’я.

За даними Міністерства сільського господарства США, яблуко середнього розміру є хорошим джерелом клітковини. Крім того, в яблуці міститься вітамін С і невелика кількість інших вітамінів і мінералів.

Яблука можуть знизити рівень холестерину і ризик захворювань серця

Деякі дослідження показали зв’язок між споживанням яблук і зниженням ризику серцево-судинних захворювань. Корисні властивості містяться в розчинній клітковині (пектині). За даними Університету Іллінойсу, розчинна клітковина допомагає запобігти накопиченню холестерину в слизовій оболонці стінок кровоносних судин, тим самим знижуючи ризик розвитку атеросклерозу. Також дослідження показують, що регулярне вживання яблук знижує ризик ішемічної хвороби серця.

Яблука можуть підтримувати здорову імунну систему

Яблука можуть зміцнити імунітет завдяки вмісту в них вітаміну С. В огляді, опублікованому в журналі Nutrients, сказано, що цей вітамін надає безліч позитивних ефектів на клітинні функції як вродженої, так і адаптивної імунної системи. Також вітамін С необхідний для підтримки адекватної відповіді проти патогенів і боротьби з респіраторними інфекціями.

Яблука допомагають травленню

За даними Harvard Health Publishing, обидва типи клітковини (розчинна і нерозчинна) важливі для здорового травлення. Також клітковина допомагає роботі кишечника, може запобігти ожирінню і діабет. Яблука містять обидва типи клітковини.

Яблука можуть знизити рівень цукру в крові

У дослідженні, опублікованому в журналі Experimental and Therapy Medicine, взяли участь пацієнти з діабетом другого типу. Результати показали, що регулярне вживання розчинної клітковини допомагає знизити інсулінорезистентність і поліпшити рівень глюкози і тригліцеридів в крові.

Антиоксиданти в яблуках можуть знизити ризик розвитку раку

Дослідження показують, що в яблуках міститься дуже високий рівень антиоксидантів, які можуть обмежити зростання ракових клітин. Вчені також з’ясували, що регулярне вживання яблук в їжу знижує ризик деяких видів раку, включаючи рак прямої кишки, ротової порожнини, стравоходу і грудей.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 43 | Додав: admin | Теги: користь, здоров'я, Фрукт, яблуко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]