phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:18
Потовиділення - названо маловідомі корисні властивості
Експерти розповіли про маловідомі переваги підвищеного потовиділення. Домогтися його можна в тому числі за рахунок відвідування спортзалу і виконання там фізичних вправ.

Коли людина потіє, у шкіри є здатність поступово видаляти токсичні сполуки і важкі метали, включаючи свинець і ртуть, розчиняючи їх. Це одна з причин, чому багато людей люблять ходити в сауну. У поєднанні зі збалансованою дієтою і вживанням великої кількості води такий ефект може продемонструвати відмінні природні здібності організму.

Хоча деякі можуть вважати, що потовиділення шкідливе для шкіри, замість цього воно допомагає виділяти небезпечні бактерії, які викликають прищі. Тренуватися краще без косметики на обличчі, щоб переконатися, що шкідливі токсини і бактерії вивільняються, не викликаючи нічого іншого. Це може в цілому поліпшити чистоту шкіри і привести до природного здорового сяйва.

Піт містить природний антибіотик дерміцидин, який допомагає захистити тіло від шкідливих патогенів і дозволяє уникнути захворювання. Якщо шкідливі частинки дійсно проникають в організм, піт здатний ліквідувати їх.

Після тренування також характерно зниження рівня стресу і підвищення рівня щастя. Це тому, що потовиділення вивільняє ендорфіни, які викликають позитивні почуття радості, задоволення і захоплення. З цієї причини регулярні фізичні вправи і питна вода є одним з кращих способів зняти стрес і регулювати емоції.

Як під час, так і після тренування поліпшується кровообіг в організмі, що сприяє виведенню молочної кислоти з м’язових груп. Це означає, що людина буде відчувати біль протягом більш короткого періоду часу після тренування і виявиться менш схильною до травм.
 
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 366 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]