phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:08
Потрібно більше ходити пішки жінкам похилого віку
Існує гіпотеза про те, що людині для підтримки себе в хорошому стані необхідно робити по 10 000 кроків на день.

Точних наукових даних про користь саме такої щоденного кількості кроків немає, проте жоден фахівець не буде сперечатися, що подібна активність, безумовно, корисна для людини.

Вчені з Гарвардського університету вирішили провести дослідження, в рамках якого з’ясовували, скільки кроків кожен день необхідно робити найбільш схильною до різних захворювань групі людей — людям похилого віку. Правда, в цьому дослідженні вчені пішли на гендерний поділ і проаналізували тільки дані літніх жінок.

Під час наукової роботи вчені розібрали дані про 17 тисяч жінок, вік яких переважно був за 70 років. Була проаналізована їхня фізична активність, а також те, як вона впливає на ризик передчасної смерті.

В результаті вчені отримали дані, згідно з якими 7,5 тисячі кроків на день достатньо, щоб знизити ризик передчасної смерті. Середнім показником, який не впливає на ризик передчасної смерті як в кращий, так і в гірший бік, стало 4,5 тисячі кроків. А ось при малорухливому способі життя, коли відбувається менше 2,7 тисячі кроків в день, ризик передчасної смерті у літніх жінок збільшується.

Таким чином, лікарі рекомендували підвищити рівень фізичної активності тим жінкам, які раніше відносилися до нього байдуже.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 58 | Додав: radymo | Теги: жінка, ходіння, похилий, вік, пішки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]