Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Травень » 21 » Практична порада: як правильно самотужки штукатурити стіни

Практична порада: як правильно самотужки штукатурити стіни

Інші Будівельні і ремонтні поради на https://radymo.com/

Немає особливих труднощів в ремонті оштукатурених стін, стель, а також і в розшивці тріщин, і закладенні вибоїн. Адже, якщо вони купили стильний і якісний багет для картини, то краще за все цей твір мистецтва в гарній рамці буде виглядати на рівній стіні.Тому, щоб приступити до ремонту, потрібно зробити огляд стану штукатурки. Спочатку необхідно простукати всю оштукатурену площу. У тих місцях, де погано йде зчеплення штукатурки і стіни необхідно замінити, видалити стару і нанести нову штукатурку.

Підготуйте основу для нової основи штукатурки. Видаліть з місця ремонту фарбу, шпалери. Зволожте для штукатурки основну площу і всі краї. Проведіть поетапне накладення нової штукатурки. Цегляні стіни штукатурять за допомогою вапняного розчину. Його розводять 1 до 1 частини піску та вапна.

У ванній і туалетах стіни штукатурять за допомогою вапняно-цементного розчину. Його розводять 1 частина цементу з 5 частинами піску і вапна. Внутрішні дерев'яні стіни штукатурять з допомогою гіпсового і вапняного розчину. Його готують з 1 частини гіпсу і 3 частини вапна. Поштукатурене вже місце, легкими рухами затерти від краю до нової штукатурки. Між вапняно-гіпсовим і вапняною штукатуркою перетирання роблять за допомогою вапняного розчину.

Штукатурку, якщо вона підсохла, трохи змочують водою. Якщо в штукатурці з'явилися тріщини, необхідно їх поглибити кельмою або ножем. Тріщини, які розширилися, змочують водою і штукатурять знову. Щоб закрити штукатуркою в перегородці отвір, потрібно вздовж всього периметра забити цвяхи. Вони будуть створювати основу для нових латок. Щілини між стінами і плінтусами замазують розчином і затирають. Після штукатурки, плінтус очищають від розчину за допомогою води.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Рисовые отруби и мягкая кожа
[Народні поради]
Советуем: Укрепляем память - Черника
[Поради молодим мамам]
Мальчики и девочки - такие разные или где маме взять время на домашние дела

Переглядів: 13449 / Дата: 21.05.2012
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...