phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

16:28
При якому пульсі потрібно викликати швидку кардіолог розповів
  Здоров’я серця не залежить від віку, і проблеми можуть з’явитися навіть поза факторами ризику.

Є кілька показників, на які варто звернути увагу і звернутися до лікаря. Це артеріальний тиск, індекс маси тіла, ліпідний спектр, глюкоза і глікований гемоглобін, а також частота серцевих скорочень (ЧСС).

Підраховувати ЧСС потрібно в стані спокою при комфортній температурі приміщення, в нормі пульс від 60 до 100 ударів в хвилину.

Лікар-кардіолог Юрій Конєв заявляє, що, якщо пульс не визначається або перевищує 150 ударів в хвилину, слід викликати швидку.

 Якщо ж в спокійному стані пульс становить більше 90 ударів в хвилину і протягом години не знижується, також варто звернутися до лікаря.

І якщо у молодих підвищена ЧСС може бути пов’язана з регуляцією нервової системи, то у літніх людей це буде свідчити про порушення роботи серця.

“Якщо вище 90, не потрібно самостійно лікувати серце. Якщо в стані спокою пульс не заспокоюється протягом півгодини-години, це показник того, що все-таки у вас є тахікардія. А причину тахікардії може оцінити тільки лікар.

І точно викликати швидку допомогу потрібно, коли ЧСС зовсім не визначається або вище 150 ударів в хвилину”, — стверджує Конєв.

Також в бесіді лікар-кардіолог порадив рідше їздити на машині і більше пересуватися пішки (не менше 10 тис. кроків в день) і плавати в басейні, щоб підвищити витривалість серця.
 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 55 | Додав: adminA | Теги: кардіолог, викликати швидку, пульс | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]