phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:41
Про "найздоровіший" тип фігури вчені розповіли
Група вчених Каліфорнійського університету провели ряд досліджень, після чого з’ясували, як фігура впливає на стан здоров’я людини. Правда, дослідження вони проводили виключно на мишах.

Вчені годували мишей жирною їжею. Моніторинг стану їх здоров’я показав, що у самців мишей рівень тестостерону знижувався, а у самок – навпаки, вони не відчували ніяких гормональних змін, пише Frontiers in Immunology.

Вчені вважають, що у самок гризунів підвищений захист, який базується на яєчниковому естрогені. Експерти прийшли до висновку: жінки мають більший захист від небезпечних факторів, які негативно впливають, що викликані ожирінням, чого не можна сказати про чоловіків.
Вчені пов’язують це з тим, що у жінок жири скупчуються на стегнах і сідницях, у чоловіків від цього страждають талія і живіт. При цьому фахівці відзначили, що жіночий «грушевий» тип фігури найбільш безпечний, ніж всі інші.

Якщо жир накопичується на талії, то він провокує метаболічний синдром. Також такі люди мають проблеми з сприйнятливістю до інсуліну. У чоловіків з такою фігурою низьке лібідо, їм не вистачає енергії.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 575 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]