phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:52
Про наслідки частого вживання цибулі лікар розповіла
Цибуля вважається "королевою овочів", адже в ній є досить багато корисних речовин. Крім того, вона має лікувальні властивості. Американський лікар зазначила, що вживати цибулю у великій кількості протипоказано, адже це може призвести до численних побічних ефектів.

Цибуля містить багато корисних для організму компонентів і має дуже непогані лікувальні властивості. Вона виступає як ефективний антиоксидант, застосовується в лікуванні раку, проти запальних процесів, як антибактеріальний та антивірусний засіб. Фахівець зазначає, що в цибулі присутні певні фруктани, яких більше не можна знайти в жодному овочі.

Фруктан є вуглеводом, що володіє лікувальними функціями. Він може ефективно знижувати вироблення тих речовин, які впливають на утворення пухлин. Виступає як профілактика раку та багатьох інших хронічних хвороб. Фруктан є поживною речовиною для тих корисних бактерій, що знаходяться у кишечнику людини.

Якщо вживати цибулі дуже багато, це може спровокувати виникнення деяких побічних ефектів. У людському кишечнику відсутні ферменти, що дозволяють розщепити фруктани, тому вони не перетравлюються і не засвоюються організмом. У тому випадку, якщо в кишечнику накопичиться занадто багато фруктанів, це може призвести до сильного здуття, болю в животі, спазмів і газів. У зв’язку з цим, щодня можна вживати трохи більше 80 грам цибулі.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 67 | Додав: adminA | Теги: наслідки частого вживання цибулі, лікар | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]