Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Продовжують життя ці корисні перекуси: список

Продовжують життя ці корисні перекуси: список

Інші Кулінарні поради на https://radymo.com/

Перекушувати найкорисніше темним шоколадом, ягодами і горіхами, конкретно мигдалем. Такі перекуси допомагають зміцнити серце і знизити рівень холестерину, про це розповіли британські медики.

Видання Express наводить думку лікарів про те, що продовження життя може сприяти не тільки відмова від шкідливих звичок і заняття спортом, але також і регулярне вживання деяких продуктів. На його сторінках фахівці порекомендували включити в щоденний раціон перекуси, завдяки яким можна знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Вкрай корисними лікарі вважають ягоди. До їх складу входять антиоксидантні речовини-антоціани, які захищають судинну систему від запалень і знижують рівень «поганого» холестерину. Зокрема, вживання полуниці протягом восьми тижнів може знизити вміст такого холестерину на 11% у людей зі схильністю до серцево-судинних хвороб, а вживання полуниці і чорниці на 34% зменшує ймовірність інфаркту.

Темний шоколад містить натуральні флавоноїди – ці речовини відомі своєю здатністю захищати від розвитку ішемічної хвороби серця. Є дані про те, що у людей, які їдять шоколад не менше п’яти разів на тиждень, ризик розвитку серцевого недуги на 57% нижче, ніж у тих, хто не їсть шоколад. Вживання темного шоколаду два рази на тиждень допомагає на третину зменшити ймовірність виникнення в судинах атеросклеротичних бляшок.

Що стосується мигдалю, його вживання в кількості 43 грамів щодня діє як прийом ліків: знижує концентрацію «поганого» холестерину і підвищує – "хорошого".

 

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Эфирные масла, мужские и женские
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Трудоголики, отдыхайте
[Медичні поради]
Совет: Молочные продукты понижают давление

Переглядів: 137 / Дата: 14.11.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...