phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:23
Продукт, який зміцнює серце і судини, назвали вчені
соєва олія Дослідники з Техаського технологічного університету з’ясували, вживання якої олії допомагає зміцнити серце і судини.

Одна з найактуальніших проблем охорони здоров’я — боротьба з серцево-судинними захворюваннями, з якими стикаються люди різного віку. Але замість того, щоб лікувати ці проблеми, можна їм запобігти. Експерти визначили олію, яка в цьому допоможе.

Вчені з Техаського технологічного університету в ході дослідження з’ясували, що найкориснішою олією для серцево-судинної системи є соєва. Саме вона зміцнює серце і сприяє зниженню “шкідливого” холестерину в крові. Фахівці визначили, що часто випадки ішемічної хвороби серця викликані дефіцитом поліненасичених жирів омега-6 в організмі, а вони містяться саме в соєвій олії. В ході дослідження вони також з’ясували, що цей продукт не впливає на біомаркери запального процесу і не збільшує окислювальний стрес.

Крім цього, соєва олія сприяє зміцненню імунної системи, що дуже важливо на тлі пандемії коронавірусної інфекції. Також вона покращує обмінні процеси в організмі та позитивно впливає на роботу головного мозку.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 46 | Додав: radymo | Теги: судини, продукт, соєва, серце, зміцнення, олія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]