phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:12
Продукт, від якого стрімко зростає жир на животі, експерти назвали
Незалежно від того, який хліб ви виберете, усі вони будуть із високим вмістом вуглеводів. Експерти попереджають, що різниця полягає в тому, що білий хліб викликає жир на животі.

“Хліб за визначенням є їжею з високим вмістом вуглеводів, але це не означає, що всі види хліба сприяють зростанню жиру на животі”, – сказала Ліза Річардс, сертифікований дієтолог і творець дієти Candida.

“Хліб, приготований з рафінованих вуглеводів і підданий глибокій обробці, такий як білий хліб, швидко засвоюється організмом і легко відкладається у вигляді жиру, особливо жиру на животі”, – сказала вона.

«Одна скибочка містить близько 80 калорій і 15 грамів вуглеводів із білого борошна, яке є формою простих вуглеводів», — сказала доктор Емі Лі, сертифікований лікар у галузі внутрішніх хвороб та лікувального харчування.

«Біле борошно містить глютен та інші додані консерванти. Добре відомо, що глютен викликає здуття живота і дискомфорт у шлунково-кишковому тракті у деяких людей, які страждають на непереносимість глютена», — пояснює доктор Лі.

«При приготуванні бутерброду вибирайте цільнозерновий хліб, а не білий хліб, виготовлений з рафінованих вуглеводів», — радить Ліза.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 37 | Додав: adminA | Теги: жир на животі, експерти, продукт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]