phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:28
Програму з реабілітації поранених українських бійців Латвія відновлює
Невдовзі 12 українських воїнів розпочнуть тритижневий курс лікування в Національному реабілітаційному центрі "Вайварі".

Латвія з 15 серпня відновлює програму реабілітації поранених українських військовослужбовців. Про це повідомило МЗС країни.

12 українських військовослужбовців розпочнуть тритижневий курс лікування у Національному реабілітаційному центрі “Вайварі”, щоб отримати реабілітаційні послуги та відновитись після тяжких травм, отриманих при захисті України від нападу російських військових.

Реабілітація пройде у рамках програми, яку координує міністерство закордонних справ Латвії.

Зважаючи на повномасштабну війну Росії, уряд Латвії 7 березня погодився відновити програму державної підтримки реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення в Україні.

Кабінет міністрів виділив із держбюджетної програми “Кошти на випадок непередбачених обставин” пакет у розмірі 280 тисяч євро на реабілітацію військовослужбовців, які постраждали під час конфлікту в Україні.

Кошти покривають витрати на реабілітацію, транспортні витрати та витрати на технічні засоби.

Надання медичної допомоги пораненим під час збройного конфлікту на сході України розпочалось у 2014 році. До 2019 року лікування у латвійських медичних закладах отримали 58 поранених українців.
 
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 79 | Додав: adminA | Теги: латвія, реабілітація поранених українських | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]