Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Липень » 9 » Рак могли "передати" людям рослини - вчені

Рак могли "передати" людям рослини - вчені

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

 


Вчені: Рак могли "передати" людям рослини

Гени, які викликають рак, могли бути від початку характерними лише для рослин, а людям передалися близько 150 мільйонів років тому.

До такого висновку дійшли вчені, які провели наймасштабніший у світі аналіз так званих «стрибучих генів». Вони виявили критично важливу роль елементу, відомого як L1, який, згідно з новими даними, передався людям близько 150 мільйонів років тому, пише The Telegraph.

Зовнішній код виявився особливо динамічним і з тих часів призвів до пришвидшення багатьох змін у людській еволюції. Без нього людство не пройшло б через важливі генетичні мутації, які призвели також до виникнення смертельних видів раку. Оскільки L1 увійшов у людський геном дуже давно, неможливо напевне визначити, коли цей елемент «перескочив» на людей.

Однак команда вчених з Університету Аделаїди переконана, що елемент походить від рослин, комах чи інших вимерлих видів. Науковці наполягають, що L1 точно не з’явився спочатку у ссавців.

Професор Девід Адельсон, який очолив групу дослідників, каже, що вплив стрибучих генів, які правильно називають ретротранспозонами, докорінно змінили розуміння людської еволюції у чистому розумінні процесу в рамках ланцюга «батьки-нащадок». "Ми переконані, що входження L1 у геном ссавців став ключовим фактором у швидкій еволюції класу за останні 100 мільйонів років", – сказав вчений.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Мужчина и женщина на диете
[Медичні поради]
Совет: Фисташки укрепляют сосуды
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: О чем нельзя говорить на работе

Переглядів: 1458 / Дата: 09.07.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...