Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2016 » Липень » 22 » Рятує від смерті пиво

Рятує від смерті пиво

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

 

Вчені зі Швеції та Фінляндії повідомили, що пиво має властивості, які допомагають запобігти розвитку хвороби Альцгеймера.

В хмільному напої містяться речовини, що значно уповільнюють розвиток амілоїдних бляшок. Наразі механізм функціонування та дозування пива для лікування не повідомляється.

Науковці проаналізували зв'язок між накопиченням бета-амілоїдів в головному мозку та споживанням різних видів алкогольних напоїв. В дослідженні взяли участь 125 жителів Фінляндії віком від 35 до 70 років, які врешті померли з різних причин.

Вчені аналізували спожитий алкоголь, концентрацію бета-амілоїдів та наявності четвертої ізоформи аполипопротеїну Е, який є найважливішим генетичним фактором ризику появи хвороби Альцгеймера.

Щільність бета-амілоїдів в пацієнтів зростала, однак в тих, хто споживав пиво вона скорочувалась, з невідомих поки причин.

Нагадаємо, що в 2015 науковці з Китаю довели, що ксантогумол, який міститься в хмелі захищає від руйнування клітини головного мозку і здатен запобігти хворобі Альцгеймера.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Народні поради]
Совет: Чтобы волосы блестели
[Медичні поради]
Мясо – продукт тяжелый. Его стоит есть не более 3 раз в неделю
[Сімейні поради]
Совет: Сыну нужен отец

Переглядів: 1629 / Дата: 22.07.2016
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...