phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:01
Розвиток цукрового діабету другого типу - дві головні причини
Діабетолог розвіяла один з головних міфів про діабет. За її словами, від надмірного захоплення солодким діабетом не захворіти, це міф. Однак захоплення цукерками, тістечками і булочками призводить до ожиріння, а це одна з головних причин його виникнення.

Цукровий діабет може бути першого і другого типу. Перший абсолютно залежить від інсуліну і може розвинутися в будь-якому віці, проте найчастіше хворіють діти, підлітки, молодь до 30 років. Буває навіть вродженим.

Цукровий діабет другого типу характеризується відносною недостатністю інсуліну і зазвичай зустрічається у людей із зайвою вагою у віці за 40 років. Хоча, за словами медиків, це захворювання все більше «молодшає».

Ключові фактори розвитку діабету другого типу – генетична схильність і надмірна вага. Так, при ожирінні першого ступеня ймовірність виникнення захворювання збільшується в два рази, при другій — в п’ять разів, при третій — в 10 разів. Найнебезпечніші його наслідки-інфаркт, інсульт, ниркова недостатність, сліпота, гангрена.

За словами медиків, в нормі потрібна одна молекула інсуліну, щоб “відкрити” клітини для глюкози, а при цукровому діабеті другого типу таких молекул потрібно в кілька разів більше.

Однією з основних причин цього є ожиріння. Жир не дає інсуліну зв’язуватися з відповідними рецепторами. На відміну від діабету першого типу, це захворювання починається поступово, може довго протікати без симптомів і часто діагностується випадково.
 
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 227 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]