Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Що врятує від депресії мільйони людей - вчені

Що врятує від депресії мільйони людей - вчені

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

 

Волоські горіхи можуть підвищувати настрій у чоловіків. Такого висновку дійшли американські вчені.

Дослідження показали, що, крім ожиріння та раку, горіхи можуть знижувати ризик депресії. Однак їхній вплив на психічні функції здорових людей вивчили недостатньо. Найчастіше такі експерименти проводили на тваринах. Про це повідомляє naked-science.

Вчені з американського університету провели дослідження, в якому ефекти волоських горіхів вивчалися на здорових людях і в той же час - в контексті гендерних відмінностей. Участь в ньому взяли 64 студенти різної статі. Протягом восьми тижнів, вони щодня їли хліб з волоським горіхом, а потім 8 тижнів – без горіхів.

Аналіз раціону учасників показав, що під час експерименту юнаки самостійно скоротили прийом молочних, макаронних, хлібобулочних виробів і круп і в той же час більше споживали сою і рисове молоко. Дівчата знизили обсяг споживання молока, сиру, круп і сухофруктів.

Споживання хліба з волоським горіхом значно поліпшило настрій у чоловіків. Суттєвого покращення настрою у жінок при цьому не спостерігалося. Причини гендерної специфіки ефекту невідомі. На думку вчених, зрозуміло лише, що включення в раціон волоських горіхів позитивно впливає на стан здоров'я.

Порятунок для чоловіків з низьким рівнем лібідо знайшли вчені Європейської колегії нейропсихофармакології у Відні. Інтенсивна терапія світлом збільшує сексуальну спроможність.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Пьем не пьянея
[Народні поради]
Совет: Клубника - деликатесная и целебная ягода
[Медичні поради]
Совет: Быстро худеть - вредно для здоровья

Переглядів: 1568 / Дата: 27.01.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...