phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:20
Сигнали організму, які небезпечно ігнорувати, медики назвали
За словами медиків, організм завжди подає сигнали про негативні зміни, які відбуваються в ньому, проте вони часто ігноруються, сприймаються як дрібниця.

Фахівці назвали сигнали організму, які небезпечно недооцінювати, про це пише журнал Freundin (Німеччина). Експерти підкреслюють: людське тіло нічого не робить марно, і потрібно вміти помічати всі зміни, що відбуваються з ним, оскільки будь-яка з них може свідчити про хворобу.

Тяга до салату. Їсти салат хороша ідея, це забезпечує організм вітамінами, рідиною, великою кількістю клітковини. Однак якщо тяга до цієї страви значно зростає, вона може виявитися сигналом запалення шлунка або проблем з печінкою.

Бажання чогось кислого. Збільшений апетит на кислі продукти ігнорувати небезпечно; це може бути ознакою того, що печінка не функціонує належним чином. Інша можлива причина – проблеми з сечовим міхуром.

Погана якість сну. Таким чином організм може сигналити про дефіцит калію і магнію.

Сухість шкіри. Якщо без видимої причини шкіра стає сухою і в’ялою, швидше за все, причина в дефіциті вітаміну Е.

Бажання солоного. Таку тягу небезпечно ігнорувати, якщо вона, виникнувши, тримається довгий час. Різні дослідження показали, що підвищене бажання солі може бути сигналом запалення в організмі.

Ламкість нігтів, тьмяне волосся. Причиною цього часто є нестача вітаміну В і кальцію. Якщо ви хочете мати гарне волосся і нігтями, дві речовини повинні споживатися в достатній кількості.

Жага солодкого. Підвищене бажання солодкого зазвичай виникає, коли в крові падає рівень цукру, або мозок завантажений роботою і стомлений. Якщо ви постійно відчуваєте потребу в солодкому, слід звернутися до лікаря, щоб виключити серйозні захворювання. Наприклад, діабет.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 369 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]