Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Грудень » 25 » Таємницю імунітету рослин розгадали учені

Таємницю імунітету рослин розгадали учені

Інші Цікаві поради на https://radymo.com/

Науковці Іллінойського університету (США) відкрили білок, який вмикає захисні організми рослини як реакцію на вторгнення бактеріального збудника.

Томати застосовують цей метод, коли на них потрапляє бактеріальний збудник, відомий як Pseudomonas syringae pv., який викликає хворобу плямистості. Вчені розуміють, як помідор розпізнає цей збудник і знають багато рослинних білків, які беруть участь у сигнальному каскаді, але до недавнього часу вони не знали, що пов’язує ці два процеси. І ця таємниця, яка існує вже десятиліттями.

У недавній роботі, опублікованій в Molecular Plant-Microbe Interactions, вчені описали білок під назвою Mai1, який відіграє роль у цьому відсутньому ланці. Вони виявили, що, коли вони пригнічують дію Mai1, рослини вже не можуть захищатися від збудників хвороб через реакцію загибелі клітин. В результаті ці рослини були більш чутливі до бактеріальної інфекції.

«Наша ідентифікація білка Mai1 як центрального регулятора імунітету в томатах розширила наше розуміння механізмів сигналізації рослин, і це також впливає на потенційне генетичне поліпшення врожаю, яке ще належить вивчити», — розповіла співавторка статті Сара Рефі Хінд.

Це дослідження також показало, що пригнічування Mai1 пригнічує рослини, роблячи листя крихким і підвищуючи чутливість до легкого стресу, включаючи стійкість до пестицидів.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Не заедайте стрессы
[Народні поради]
Совет: Как бороться с метеозависимостью
[Медичні поради]
Совет: Лечение артрита

Переглядів: 147 / Дата: 29.01.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...