phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:51
Таке не можна пропустити - ознаки "тихої" пневмонії
Запалення легенів іноді маскується під ГРВІ.

Більшість з застуд і респіраторних інфекцій проходять легко і закінчуються швидко, але, на жаль, іноді захворювання верхніх дихальних шляхів можуть перейти в пневмонію. І, що особливо небезпечно, в деяких випадках розпізнати запалення легенів відразу не так-то просто. Ось шість головних ознак прихованої пневмонії, які допоможуть якомога швидше впізнати хворобу і вжити заходів.

Прискорений пульс

Перше, що повинно вас насторожити — прискорений серцевий ритм. Виміряйте пульс, і якщо він вище, ніж 100 ударів в хвилини, зверніться до лікаря – можливо, у вас починається пневмонія.

Болі в грудях

Якщо інфекція переходить в легені, можуть з’явитися болі в грудях. Швидше за все, ви відчуваєте неприємні відчуття і навіть біль під час нападів кашлю, але от якщо біль не проходить і після нападу — терміново звертайтеся до лікаря. Може бути, інфекція поширюється в легені!

"Мокрий" виснажливий кашель

Взагалі-то, кашель, при якому відбувається відділення мокротиння — це скоріше добре, так як допомагає організму позбутися від слизу. Але от якщо постійно вологий кашель, мокрота відходить, але почуття полегшення (хоча б на короткий час) не приносить, вам потрібно якомога швидше звернутися до лікаря — виснажливий кашель може бути симптомом пневмонії.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 139 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]