Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Квітень » 15 » Топ-5 найважливіших характеристик кондиціонера

Топ-5 найважливіших характеристик кондиціонера

Інші Будівельні і ремонтні поради на https://radymo.com/

Складно зорієнтуватися з вибором кліматичної техніки? В першу чергу, це пов’язано з великою кількістю моделей. Ми розповімо про основні технічні характеристики цієї техніки. Якщо ж вам потрібен монтаж або ремонт кондиціонерів, звертайтеся до професіоналів магазину Рівне-Кондиціонер.

Також зверніть увагу на широкий вибір кліматичної техніки, представлений у магазині. Тут є вся необхідна техніка для побутових та промислових приміщень – зволожувачі повітря для будинку, побутові осушувачі повітря, теплові насоси для опалення, системи вентиляції, теплові гармати, масляні та інфрачервоні обігрівачі, газові та електронні конвектори, кондиціонери в опт, роздріб та ін.

Кліматичну техніку найвищої якості пропонують такі виробники:

 • Mitsubishi;
 • Cooper&Hunter;
 • Panasonic;
 • Hitachi;
 • Daikin;
 • LG.

Потужність

Варто врахувати один важливий нюанс – не плутати потужність охолодження та потужність, яку споживає сам кондиціонер. У чому різниця? Потужність, яку споживає кліматична техніка, орієнтовно у 2 рази менша за потужність охолодження. Наприклад, техніка на 2,5 кВт буде споживати близько 800 Вт, а це навіть менше за споживання електрочайника.

Як розрахувати необхідну потужність такої техніки? Варто враховувати такі фактори:

 • площа приміщення;
 • кількість людей, які зазвичай перебувають у цьому приміщенні;
 • кількість побутової техніки (комп’ютер, телевізор, холодильник та ін);
 • кількість вікон та площа засклення.

Найкраще, щоб для вас розрахували цей показник професіонали. Якщо ж брати більш «грубо», то орієнтуйтеся, що на 10 кв. м. площі приміщення потрібна потужність 10 кВт. Тобто на кімнату площею 60 кв. м. потрібна модель потужністю орієнтовно 6 кВт. Звичайно, при купівлі кліматичної техніки завжди варто консультуватися з професіоналами, які зроблять більш чіткий розрахунок під ваш запит.

Основні властивості кондиціонера

До таких властивостей можна віднести:

 • охолодження, а також обігрів приміщення;
 • вентиляція;
 • осушення;
 • очищення повітря;
 • можливість встановлювати необхідний рівень температури;
 • нічний режим;
 • таймер включення та вимкнення.

Інверторна чи звичайна модель?

Все більш популярними стають інверторні моделі. Чим вони відрізняються від звичайної техніки, яка працює в режимі «пуск/стоп»? Ця техніка більш довговічна, економна та здатна забезпечувати більш комфортні умови всередині приміщення. Частота ремонтів кондиціонерів такого типу значно нижча.

Холодоагенти

У будь-якій моделі кондиціонеру є охолоджуючі елементи. Вони є різними за характеристиками. Якщо раніше найчастіше можна було зустріти кліматичну техніку, яка працювала на фреоні R-22, то зараз у більшості країн відмовилися використовувати цей холодоагент, оскільки виявили його небезпечність для навколишнього середовища.

Починаючи з 2003 року виробники переорієнтувались на випуск техніки, в основі якої холодоагент R-407C, R-410A, а також R-32. Перших 2 – є безпечними, негорючими, а також нетоксичними. Найбільшою популярністю зараз користується холодоагент R-32, який є не тільки безпечним, але й відрізняється своєю економністю.

Рівень шуму

Особливо важливо враховувати цей показник, якщо ви обираєте техніку для спальні або дитячої кімнати, де повинно бути тихо. Більшість виробників пропонують побутову техніку, рівень шуму якої не перевищує 35 дБ. Майте на увазі, що кліматична техніка може працювати у кількох режимах. Відповідно, для кожного з режимів буде різний рівень шуму. Наприклад, виробник кондиціонерів преміум класу може вказати рівень шуму внутрішнього блоку на рівні 23 дБ, в той час як реально рівень його шуму буде становити 23-29-32 дБ у різних режимах.

Також не варто забувати й про рівень шуму зовнішнього блоку. Цей показник також не має бути дуже високим, адже тоді на вас почнуть скаржитися ваші сусіди. Не забувайте: монтажем та ремонтом кондиціонерів повинні займатися виключно професіонали!

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Правильное здоровое питание
[Кулінарні поради]
Совет: В морозы - никаких диет
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: На мировую со знаками зодиака

Переглядів: 1119 / Дата: 15.04.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...