phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

16:19
Три неочевидні ознаки інфаркту назвали медики
Щоб не заробити серйозних наслідків і взагалі вижити за інфаркту, головне — розпочати лікування якнайшвидше. А для цього важливо вчасно запідозрити серцевий напад і одразу звернутися за допомогою, а не намагатися відлежатись і чекати, доки відпустить

Медики назвали три неочевидні ознаки інфаркту

Типовим проявом гострого інфаркту міокарда прийнято вважати пекучі болі, що давлять, в серці з віддачею в ліву лопатку, плече, руку і навіть нижню щелепу.

Зазначається, що цей біль зазвичай виникає на тлі фізичного чи психоемоційного навантаження. Однак бувають і неочевидні прояви, про які теж не можна забувати.

1. Біль у животі

Здавалося б, до чого тут серце? Всі знають, що серце ліворуч у грудях і боліти має там же. Але не все так просто. Іноді підступне серце болить у животі та імітує картину апендициту, гастриту, виразки шлунка чи отруєння. Таке трапляється при інфаркті нижньої або задньої стінки лівого шлуночка. У лікарнях вже понад 30 років існує правило робити електрокардіограму всім пацієнтам із проблемами у животі, щоб не пропустити інфаркт.

2. Напад задишки та нестачі повітря

Біль у грудях при інфаркті може бути зовсім іншим. Це так званий астматичний варіант інфаркту. Напад задишки може тривати кілька хвилин чи годин і пройти сам собою. Такі варіанти трапляються рідко, але бувають.

3. Різка слабкість та падіння тиску

Тиск може знизитись до 90/60, 80/40 і нижче. Тривалість такого стану може змінюватися від кількох хвилин до кількох годин і навіть доби. Такий варіант інфаркту буває у людей із цукровим діабетом. Багато хто навіть не підозрює, що у них є діабет, і тим більше пропускають подібні напади раптової слабкості.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 68 | Додав: adminA | Теги: медики, три неочевидні ознаки інфаркту | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]