phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:14
Улюбленці Всесвіту - тільки три знаки Зодіаку
Вони перебувають під заступництвом вищих сил.

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яких просто обожнює Всесвіт.  Він завжди на їхньому боці, що дуже спрощує їм життя. У цьому списку опинилися Діви, Стрільці і Близнюки.

Діва

У своїй більшості Діви - добрі люди, які завжди готові прийти на допомогу. Вони вміють слухати і чути, підтримувати, давати хороші поради і витягувати людей з депресії. За такі якості їх дуже цінує Всесвіт. Тому найчастіше він посилає Дівам тільки промені добра. Біди і нещастя обходять їх стороною, щоб не поранити їхню тонку душевну організацію.

Стрілець

Вищі сили люблять Стрільців через їхнє величезне бажання насолоджуватися життям. Це яскраві люди, які ніколи не сидять на одному місці. Вони хапаються за кожну можливість стати кращими, вийти на новий рівень, жити краще і яскравіше. Важливо те, що заради своєї мети вони не будуть йти по головах. Швидше, Стрільці будуть більш старанно працювати над собою. За це їх і цінує Всесвіт.

Близнюки

Близнюки - це як дві людини в одній. Одна може здійснювати ризиковані, необдумані, зухвалі вчинки, а друга завжди прийде на допомогу першій і витягне її з будь-якої проблеми. Тобто у цього знака Зодіаку завжди є баланс. Цікаво те, що Всесвіт намагається оберігати Близнюків від серйозних потрясінь, щоб не увігнати їх в тривалу депресію. Це дуже чуттєві люди з тендітною психікою.
Категорія: Гороскопи і поради астрологів | Переглядів: 300 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]