phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:51
Вчені назвали переваги ранкової зарядки
Більшість людей знають, що регулярні легкі тренування вранці корисні для організму. Останнім часом вчені надають все більше доказів цього, причому деякі з переваг ранкової зарядки виявляються досить несподіваними.

Більше енергії

Дослідження, проведене вченими з Університету Джорджії, показало, що регулярні вправи з низькою інтенсивністю, такі як простий біг підтюпцем або навіть звичайна прогулянка, можуть підвищувати рівень енергії на 20% і знижувати стомлюваність на 65%. Це відбувається за рахунок поліпшення кровотоку і постачання м’язової тканини киснем і поживними речовинами.

Поліпшення якості сну

Дослідникам ще належить виявити механізм в організмі людини, який пов’язує фізичні навантаження з поліпшенням якості сну, але в даний час є тверді докази цього впливу. Згідно з дослідженнями, люди, які практикують пробіжки о сьомій годині ранку, з більшою ймовірністю матимуть більш глибокі цикли сну, ніж люди, які тренуються пізніше.

За словами доктора медицини, директора Центру сну Джона Хопкінса Шарлін Гамальдо, помірні аеробні вправи збільшують тривалість повільного сну. Цей вид відноситься до глибокого сну, під час якого мозок і тіло повноцінно відновлюються після денних навантажень.

Схуднення

Під час тренування наше тіло використовує в якості палива білки, жири або вуглеводи. Процес використання запасів палива в організмі називається окисленням. В ході проведеного дослідження, результати якого були опубліковані в журналі EBioMedicine, вчені з’ясували, що у людей, які тренуються до сніданку, відбувається окислення переважно жирів, що безпосередньо пов’язано з втратою зайвої ваги.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 584 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]