phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:59
Від болю в спині - три найкращі вправи
У вас сидяча робота? Тоді, мабуть, часто болить спина.

В такому випадку є сенс виконувати спеціальні вправи, щоб позбутися болючих відчуттів.

Ці вправи допоможуть прибрати больові відчуття та застійні явища у грудному відділі хребта та грудній клітці. Розтягуємо м'язи та приводимо їх у тонус. Вправи також виконуються на робочому місці.

Вправа 1 – розкриття грудної клітки

Виконується сидячи на стільці чи стоячи. Робимо вдих, розводимо руки, ззаду "збираємо" плечі і лопатки, робимо прогин, а з видихом, навпаки, зводимо руки в замок вперед - має створюватися відчуття ніби натягується шкіра на спині.

Вправа 2 – розтягнення ребер

Змикаємо руки в замок за головою, лікті не розводимо. На вдиху один лікоть піднімаємо вгору, відчуваємо натяг у ділянці ребер, у пахвовій області. З видихом повертаємось у вихідне становище, з новим вдихом задіємо іншу сторону, видихнули – повернулися.

Вправа 3 – прогин та округлення грудної клітки

Підійде для профілактики сколіозу, неправильної постави. Для виконання буде потрібен стілець. Стаємо навпроти нього на відстані близько метра, кладемо руки на спинку стільця, обов'язково погоджуємо цю вправу з диханням - на вдиху трохи горбимо спину, тягнемося хребтом вгору, а на видиху прогинаємося, опускаємо грудну клітку.

Відповідні вправи мають допомогти уникнути болю в спині. Спробуйте - вам сподобається.
Категорія: Спортивні поради | Переглядів: 403 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]