phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

08:46
Від хвороби Паркінсона захищає насіння кунжуту
Вчені, що представляють міський університет Осаки, розповіли, яке насіння здатне захистити від хвороби Паркінсона. За словами експертів, до складу насіння кунжуту входить сезамінол, який може перешкоджати пошкодженню нейронів в мозку людини.

Кунжутна олія, що використовується через наявність горіхового аромату і високу точку димлення, виходить за рахунок вилучення жирних масел з насіння кунжуту. Після цього порожні шкарлупки йдуть на відходи. Але данне “сміття” містить сезамінол, який сприяє захисту від хвороби Паркінсона. Фахівці ще не створили профілактичні ліки від подібного захворювання.

Наукові співробітники з’ясували вплив речовини на модель хвороби Паркінсона in vitro та in vivo. Під час досліджень на клітинах in vitro експерти встановили, що сезамінол може запобігати пошкодженню нейронів і сприяє транслокації Nrf2. За словами фахівців, це білок, який бере участь в реакції на окислювальний стрес, що знижує формування внутрішньоклітинних АФК.

Випробування in vivo також продемонстрували хороші підсумки. Порушення рухів в результаті серйозного захворювання вважається підсумком впливу пошкоджених нейронів на вироблення дофаміну. Фахівці виявили, що у мишей з моделями хвороби Паркінсона відсутнє формування гормону. Після годування піддослідних дієтою з сезамінолом 36 днів його вироблення прискорилося, стало помітно і збільшення рухової активності.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 409 | Додав: radymo | Теги: користь, насіння, паркінсон, хвороба, кунжут | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]