phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

08:25
"Вимерлих" павуків-вовків помітили на британському полігоні
вимерлий павук-вовк британія полігон На навчальному полігоні Міністерства оборони в Сурреї (Великобританія) помітили павука, який вважався вимерлим протягом майже 30 років. Представників виду Alopecosa fabrilis в останній раз бачили в природі в 1993 році, повідомляє The Daily Mail.

Дослідження показали, що на полігоні мешкає ціла колонія. Фахівці нарахували 22 особини, включаючи 10 самців і одну самку.

Alopecosa fabrilis відносяться до сімейства Lycosidae – павуків-вовків. Під час полювання вони впорскують отруту в тіло жертви, і токсична речовина буквально розчиняє внутрішні органи. Але для людини павуки не є небезпечними, так як розмір їх тіла не перевищує 55 мм.

Павуки володіють прекрасний зором і вміють добре маскуватися. Ведуть переважно нічний спосіб життя. Їх також називають павуками-лисицями через звичку переслідувати видобуток по піщаній місцевості, гравію та камінню, перш ніж накинутися і зловити на бігу. Як правило, в ролі здобичі виступають жуки, мурашки та інші дрібні павуки.

Вид Alopecosa fabrilis внесений до Червоної книги як "що знаходиться під загрозою зникнення". До останнього часу вважалося, що у Великобританії він вже повністю вимер.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 63 | Додав: radymo | Теги: Британія, павук-вовк, вимерлий, полігон | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]