phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

17:53
Виноград назвали ефективним засобом від проблем з серцем
Багато серйозних хвороб можна запобігти за допомогою відмови від шкідливих звичок, спорту і правильного харчування. Експерти розповіли, що впоратися відразу з декількома недугами здатний продукт, який є в кожному магазині. Йдеться про виноград.

Так, одна чашка червоного або зеленого винограду містить 28% рекомендованої добової норми вітаміну К – поживної речовини, необхідного для здоров’я кісток і серця. Крім того, в одній чашці винограду міститься 288 мг калію, який відіграє ключову роль у зниженні кров’яного тиску. А червоний виноград містить сполуки, які можуть допомогти знизити загальний і «поганий» холестерин ЛПНЩ.

“Було доведено, що поліфеноли у винограді знижують ризик атеросклерозу, допомагають уникнути прилипання “поганого” холестерину до стінок кровоносних судин, підтримують еластичність судин, тим самим знижуючи кров’яний тиск”.

Дослідження показали, що вживання винограду підтримує не тільки фізичне, але і когнітивне здоров’я. В ході експерименту дорослі щодня їли виноград, в результаті чого результати їх тестів на увагу і пам’ять ставали краще.

А антиоксиданти, що містяться у винограді, захищають тіло від пошкодження вільними радикалами, а клітини – від окисного стресу, який пов’язаний з розвитком хронічних захворювань, таких як рак, хвороби серця і діабет.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 379 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]