Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2014 » Лютий » 15 » Вплив вивчення іноземних мов на мозок людини

Вплив вивчення іноземних мов на мозок людини

Інші Медичні поради на https://radymo.com/
Як вивчення іноземних мов впливає на мозок людини?

Знання іноземної мови у наш час є гострою необхідністю. Якщо раніше можна було вивчати мови поверхнево, сьогодні, навіть сидячи за комп’ютером, доводиться стикатися з необхідністю швидкого перекладу як окремих слів, так і цілих речень. Так, у шведській академії, де готують військових перекладачів, пропонується система для прискореного вивчення складних іноземних мов. Протягом 13 місяців молоді люди мають реальну можливість вивчити такі мови як арабська, дарі. Медиками було зафіксовано, що після початку занять відбувається активація деяких частин головного мозку.

Завдяки копіткому, невпинному вивченню (без вхідних з ранку до вечора), результат не змусив себе довго чекати. Хоча експеримент проводили в медичному закладі, де студенти і без того завантажені, результати були приголомшливі. Причому МРТ вони робили до початку вивчення мов і після.

Підводячи підсумки даного експерименту, можна відзначити, що у студентів, які вивчали мови, зафіксовано збільшення розмірів певної ділянки мозку, а також перетворення короткочасної пам’яті в довготривалу. У самих старанних студентів відзначено зростання гіпокампу, середньої скроневої і середньої лобової звивини.

Науково доведено, що при вивченні іноземних мов активується робота мозку. Особливо відзначають вплив арабської мови на сіру речовину. Важливе вичення мови і для майбутніх студентів, що планують навчатися за кордоном. Ще в 2004 р. в Лондоні проводили дослідження про вплив мовних навичок на мозкову діяльність. Було встановлено, що ті, хто має навички спілкування на двох мовах з дитинства, мали більш щільну кору головного мозку.

Американськими вченими було встановлено, що ті співробітники офісів, які володіють іноземною мовою, краще виконують завдання, що вимагають інтелектуальних здібностей (уміння правильно розставляти пріоритети, розрізняти другорядні завдання, вирішувати одночасно кілька завдань тощо).

Вивчення додаткової мови сприятливо позначається на розумових здібностях людей у віці, оскільки відбувається стимуляція мозку для більш активної діяльності, що сповільнює процес старіння мозку. Імовірність появи старечого склерозу зводиться до нуля. Слід також зазначити, що наявність вищої освіти практично не грає ніякої ролі при вивченні іноземної мови.


Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Гемофилия типа Б лечится
[Релігійні поради]
Совет: АДАМ, БЕРЕГИ ЕВУ
[Медичні поради]
Риск возникновения инсульта способны снизить овощи и фрукты

Переглядів: 11090 / Дата: 24.08.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...