phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

19:21
Впоратися з тривожним розладом можуть допомогти фільми жахів: нове дослідження
Вчені розповіли, що хорори можуть допомогти психічному здоров'ю. Дослідники вважають, що лячні кінокартини здатні дати емоційну розрядку і зняти ментальну напругу.

До такого висновку прийшли психологи з Чиказького університету. Вони запевняють, що перегляд серіалів і фільмів у жанрі жахів допомагає деяким людям справлятися з тривожним розладом, а також пережити страх і хвилювання в реальному житті.

Психіка людей з тривожним розладом сприймає повсякденні події як якусь серйозну загрозу, через що пацієнт не може заспокоїтися і відчуває себе приреченим. А хорори здатні дати емоційну розрядку. Адже зіткнувшись з чимось жахливим, людина намагається втекти або сховатися. Фільми жахів перемикають увагу людини, викликають страх, а потім розслаблення.

Таким чином фільми жахів допомагають відвернути мозок від зовнішніх подразників, переключивши увагу на сюжет. Крім того, вони допомагають людині зрозуміти, що причини повсякденної тривоги можуть бути такими ж нереальними, як і чудовиська на екрані.

Якщо хтось відчуває занепокоєння, він може виявити, що жах допомагає йому перестати думати про інші речі у своєму житті. Жах змушує глядача зосередитися – монстр на екрані притягує нас і фокусує нашу увагу, – говорить один з дослідників Колтан Скривнер.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 35 | Додав: adminA | Теги: фільми жахів, дослідження, тривожний розлад | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]