phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:23
Зачіпають людей у всьому світі 4 загальні проблеми зі здоров’ям
У житті кожної людини присутній ряд факторів, які можуть привести до порушень в організмі і скоротити тривалість життя. Але деякі проблеми зі здоров’ям є загальними для населення в усьому світі, про це повідомляє the HealthSite.com.

У нашому житті немає нічого більш важливого і цінного, ніж хороше здоров’я, і його зміцнення має стати пріоритетом. Хороша їжа, фізичні вправи і достатній сон – це ключі до того, щоб залишатися здоровішими і щасливішими. Крім того, потрібно звернути увагу на деякі шкідливі звички, які можуть зіпсувати здоров’я і привести до скорочення тривалості життя.

Фахівці розповіли, які фактори сьогодні є загрозою здоров’ю для людей у всьому світі.

Надмірна вага і ожиріння. Важливо завжди підтримувати здорову вагу, тому що надмірна вага або ожиріння збільшують шанси померти від різних захворювань, таких як гіпертонія, діабет 2 типу, ішемічна хвороба серця, проблеми з диханням і рак.

Вживання тютюну. Тютюнова залежність є однією з основних причин передчасної смерті. Куріння може пошкодити майже кожен орган в організмі. Воно здатне призводити до розвитку раку, серцевих захворювань, інсульту, хвороб легенів, діабету і хронічного обструктивного захворювання легенів (ХОЗЛ).

ВІЛ / СНІД. ВІЛ – це захворювання на все життя. Будучи вірусом, який пошкоджує імунну систему, без лікування ВІЛ може перерости в серйозний стан, званий СНІДом, при якому імунна система стає занадто слабкою, щоб боротися з іншими захворюваннями та інфекціями. Вірус передається з рідинами організму, включаючи кров, сперму, вагінальні та ректальні рідини і грудне молоко. Останнім часом зростають випадки СНІДу серед людей старше 50 років – вони часто ігнорують презервативи і мають більш слабку імунну систему.

Душевне нездоров’я. Психічні проблеми як і раніше багатьма недооцінюються. Інвалідності та смертності в результаті психічного захворювання не приділяється багато уваги, як іншим проблемам зі здоров’ям. Тим часом, депресія сьогодні є найбільш поширеним станом психічного здоров’я в кінці життя, яке, якщо його не лікувати, може призвести до самогубства. У цьому стані люди втрачають інтерес до життя, страждають від почуття провини або низької самооцінки.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 323 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]