phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:57
Закликали школи впровадити вивчення інформатики понад 500 світових лідерів
Понад 500 лідерів бізнесу, освіти та некомерційних організацій закликали губернаторів та керівників освіти США оновити навчальні програми так, аби надати можливість всім школярам вивчати інформатику. Оскільки цей предмет забезпечує важливу основу — не лише для кар’єри в галузі технологій, але й для будь-якої іншої в сучасному світі. Про це повідомляється в опублікованому листі.

Світові лідери наполягають на впровадженні уроків з інформатики в американських школах. Адже в майбутньому це дасть дітям змогу успішно розвивати власну кар’єру не лише у технологічній індустрії. Під листом до губернаторів та освітніх керівників підписалися понад 500 представників бізнесу, освіти та некомерційних організацій. Серед них CEO Meta Марк Цукерберг, CEO Google Сундар Пічаї, співзасновник Microsoft Білл Гейтс, засновник Amazon Джефф Безос та очільник Apple Тім Кук.

«У той час, коли цифрові технології впливають на кожну галузь, наші школи мають навчити кожного учня, як працюють технології, навчити бути творцями, а не просто споживачами. Натомість цей базовий навик доступний лише для небагатьох щасливчиків, але більшість не мають такої можливості, особливо молоді жінки та небілі студенти», — зазначено у листі.

Деякі з підписантів прокоментували листа у своєму Twitter. Зокрема серед них CEO Apple Тім Кук та співзасновник Microsoft Білл Гейтс.

«Програмування є однією із найцінніших навичок, які може опанувати людина. Це може відкрити нові двері, дати поштовх кар’єрі та допомогти досягти поставлених цілей», — написав Кук.

«Коли мені було 13, інформатика змінила хід мого життя. Мені справді пощастило мати доступ до комп’ютера так рано. Я сподіваюся, що ця ініціатива дасть кожному студенту однакову можливість», — висловився Білл Гейтс.
Категорія: Поради для підлітків | Переглядів: 63 | Додав: adminA | Теги: вивчення інформатики, школи, 500 світових лідерів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]