Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Травень » 12 » Закликав готуватися до глобальних епідемій Білл Гейтс

Закликав готуватися до глобальних епідемій Білл Гейтс

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

 

Білл Гейтс в черговий раз довів, що його інтереси не поширюються лише на суто технологічну сферу розвитку людства. «Батько» Microsoft, проаналізувавши статистику Всесвітньої організації охорони здоров’я, закликав жителів Землі бути готовими до глобальних епідемій, які можуть забрати мільйони життів.

Гейтс, як людина, яка мислить системно, почав своє дослідження зі страшної епідемії іспанського грипу, який до цих пір до кінця не вивчений, але на початку ХХ століття забравший мільйони життів. На думку мільярдера, пандемія носила штучний характер, а значить, з бурхливим розвитком нових технологій, може бути відтворена терористами в ще більш масових формах. Комп’ютерне моделювання показало, що відтворення «іспанки» понесе за кілька місяців життя більш 30 мільйонів чоловік.

Мільярдер попереджує, що якщо вчені всього світу не консолідуються в ім’я загальної мети, то наслідки епідемії виявляться фатальними для всього людства, у якого більше не буде можливості творити історію. Гейтс, відомий як меценат, заснував свою премію для вчених, які розробляють новітні вакцини проти грипу. Більше 12 мільйонів доларів отримає та лабораторія, яка наблизиться до вирішення проблеми небезпечного захворювання.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Работа в ночные смены может развить диабет
[Поради для підлітків]
Совет: Внимание - опасность в ночном клубе
[Медичні поради]
Совет медиков, как уберечься от гепатита

Переглядів: 1228 / Дата: 14.10.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...