phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:24
Залишки з мила, як в побуті їх можна застосувати: способи
Багато хто з господинь остаточно перейшли на рідке мило, але є частина тих, хто як і раніше, віддає перевагу класичним брусочкам.

Не слід вважати, що цей варіант менш економічний через те, що часто залишаються маленькі залишки, використовувати які незручно, а викинути в смітник не раціонально.

Наводимо 5 ситуацій, де можна їх використати:

Щоб дати "обмилкам" шанс на друге життя, потрібно висушити їх скласти в пакет або коробку. В потрібний час вони прийдуть на допомогу.

Спосіб 1


Кому не знайома ситуація, коли ви кудись поспішаєте і тут починає заїдати блискавка на одязі. Протріть її заготовленим залишком мила та забудьте про проблему до наступного разу.

Спосіб 2

За допомогою мильних залишків можна швидко освіжити літнє взуття. Видалити неприємний запах спітнілих ніг можна буде навіть без прання.

Для цього в туфлі чи кросівки на ніч потрібно покласти сухе мило. Чим більше мила – тим сильніший ефект. За ніч воно знищить бактерії, які є причиною появи неприємного запаху.

Спосіб 3

Візьміть із собою маленький шматочок мила, вирушаючи на природу. Після укусу комара або іншої комахи ним можна буде обробити місце укусу і протягом декількох секунд свербіж пройде.

Спосіб 4

Коли почнуть скрипіти вхідні та міжкімнатні двері, змастіть петлі милом. Це краще, ніж змащувати олією.

Спосіб 5

Коли потрібно випрати дитячі речі, але порошок закінчився або його просто нема під рукою, потріть “обмилки” на тертушку і завантажте в лоток пральної машини.
Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 94 | Додав: radymo | Теги: залишок, побут, мило, застосування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]