phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:51
Запропонували революційний метод очищення води німецькі хіміки
Завдяки інноваційному антимікробному методу, розробленому дослідниками з Університету Ерлангена, зроблено великий крок у забезпеченні доступу до чистої води для населення планети.

Вчені представили нове рішення, яке може сприяти поліпшенню якості питної води шляхом боротьби з мікробами і патогенами.

Суть методу полягає у створенні антимікробного покриття, здатного знешкоджувати мікроорганізми, присутні у воді. З використанням новітніх наноматеріалів і технологій, дослідники розробили покриття, яке активно впливає на бактерії та віруси, запобігаючи їхньому розмноженню і виживанню у воді.

Свою технологію творці назвали Розумною іржею, оскільки в її основі лежить окис заліза. Вкритий фософористою кислотою, він притягує молекули забруднення, які потім можна вилучити з середовища за допомогою магніту.

Цей метод може бути вельми корисним для очищення питної води, особливо в умовах, коли санітарних стандартів не завжди дотримуються або коли вода піддається ризику забруднення патогенами. Застосування антимікробного покриття може знизити ризик поширення інфекцій через воду, сприяючи більш безпечному питному водопостачанню.

Цей інноваційний метод може знайти своє застосування не тільки в містах і населених пунктах, а й у важкодоступних районах, де доступ до чистої води залишається складним завданням. Завдяки використанню передових технологій, цей метод може стати важливим інструментом у повсякденній боротьбі за якісну питну воду.

Вчені, які працюють над цим методом, висловили надію на те, що його впровадження допоможе поліпшити гігієнічні умови в різних регіонах і зробити питну воду безпечнішою для споживання. Це відкриття підкреслює важливість інновацій у сфері екології та забезпечення людства доступом до чистої та безпечної води.

Нещодавно групі вчених із Кембриджського університету вдалося розшифрувати ДНК німецького композитора Людвіга ван Бетховена, проте вони не змогли точно визначити причину його передчасної смерті. Причиною смерті музиканта могли стати кілька причин.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 53 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]